iPhone 6

Iphone 6

Nejnovější řady iPhonů představují kvalitní konstrukci z hliníku, výjimečný design a také odladěnost systému iOS8. iPhone 6 je nástupcem světově oblíbeného iPhonu 5S. iPhone 6 představuje větší displej 4.7", tenčí design a Retina displej. Zatímco předchozí generace spoléhaly spíš na ostře řezané rysy, iPhone 6 je výrazně zaoblenější. I masivní použití hliníku dodává na odolnosti a stylu natolik, že podobu iPhonu 6 , zdědili i další nástupci. Jeho ještě větší verzí je iPhone 6 Plus, jehož displej je 5.5".

 

 

                                                                   obrazek


iPhone 6 je výkonný i úsporný zároveň.  Vyznačuje se svou plynulostí a také výkonem. iPhone 6 je vybaven 64bitovým procesorem s vysokým výkonem.  V iPhonu 6 se nachází výkonnější čip A8, je také úspornější než jeho předchůdce čip A7. iOS8 také přináší nové funkce včetně technologie NFC využitelnou při bezdrátovém placení pomocí Apple Pay. U iPhonu 6 nechybí technologie pro vysokorychlostní internet LTE nebo další funkce jako je GPS. Nádherné fotografie nám přináší fotoaparát 8MP s technologií Focus Pixels. iPhone je také vybaven technologií Touch ID, kde nám snímá otisky našich prstů.6siphonelab3

Tělo telefonu je odolnější proti poškrábání. Díky zaoblenému tvaru nedochází k nechtěnému odírání hran. Pokud byste i tak měli strach, existuje celá řada pouzder, obalů, krytů či folií. Ochranný kryt iPhone 6 zabrání poškození telefonu při různých pádech, otřesech. Ušetří jej tak i od nečistot.