iPhone 6S

iPhone 6S

iPhone 6S nabízí spoustu novinek, ale přitom jej budete používat s takovou samozřejmostí, jako by jste ho již léta používali. Jedná se o smartphone, který vám porozumí. Na každý váš dotek zareaguje tak, jak budete chtít, v závislosti na tom, do jaké hloubky stisknete jeho displej. Nabízí se vám tak mnohem větší možnosti interakce – rychleji a jednodušeji.

 6siphonelab4

 

iPhone 6S je vyrobený ze slitiny hliníku se zaoblenou konstrukcí a v různých barvách (vesmírně šedé, stříbrné, zlaté a růžově zlaté) dostane každého. Displej tohoto modelu je navíc chráněn unikátním sklem, které co se tvrdosti týká, nemá konkurenci.

iPhone 6S nabízí rychlejší Wi-Fi připojení a super rychlé stahování v mobilních sítích 4G LTE Advanced. Využijte jeho svižné tempo a buďte pány svého času.

Fotoaparát iPhonu 6S dělá Live Photos, záběry, které ožijí jediným přitlačením na ně. Nahrává skvěle videa v té nejvyšší kvalitě-4K. Přední fotoaparát se svými 5 MP nezaostává.  iPhone 6S má vyspělý čip A9, který se stará o nelepší výkon. Svou rychlostí odpovídá stolnímu PC, takže hry a jakékoliv aplikace běží bez chybičky.

                                                                                       njnjkl

iPhone 6S také nabízí možnost Touch ID, kdy nemusíme používat heslo, ale pouze otisk prstu. Je to velice rychlé a praktické. iPhone 6S má iOS 11, který je nejvyspělejším mobilním operačním systémem. Jelikož je mu ušitý přímo na míru, funguje jako po másle, báječně vypadá a jeho ovládání je snadné a intuitivní.