iPLab Care Plus

1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Servis a podpora od lidí, kteří znají vaše produkty Apple nejlépe.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
iPhone a objednávky do 12:00 v pracovní dny a nad 5000,- Vám zdarma doručíme už do druhého dne

Detailní popis produktu

iPhoneLab Care

Je doplňková služba pro Váš nový iPhone, hodí se v případě že se Vám s telefonem cokoliv stane, Bud Vaší chybou nebo náhodou.


Tato služba Vám v případě poškození Vaši chybou Garantuje tu Nejlepší Cenu Opravy.*


V případě Výrobní či jakékoliv jiné vady která není způsobena zákazníkem má zákazník Prioritní Vyřešení Reklamace a Garantovaný Náhradní telefon po Dobu Opravy.**

Tato Služba Obsahuje Reinstalaci iOS, Pomoc s Přenosem dat, Zálohování dat, Pomoc s vytvořením Apple ID nebo jakákoliv další Softwarová nebo Hardwarová konzultace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Cena opravy bude o 15 procent nižší než standardní servisní zákrok, podle ceníku platného v v moment uplatnění této slevy. Maximální doba placené opravy je  5 pracovních dní, a to v případě opravy vadného displeje nebo jiné závady, pokud se nejedná o náročnou opravu vyžadující pájení, nebo Vadu základní desky, v případě takové vady doba vyřízení reklamace může být až 20 dní.


**Maximalni doba pro vyřízení reklamace je 5 pracovních dnů, a to v případě opravy vadného displeje nebo jiné závady, pokud se nejedná o náročnou opravu vyžadující pájení, nebo Vadu základní desky, v případě takové vady doba vyřízení reklamace může být až 20 dní. Zapůjčený telefon je zvolen prodejcem, na telefonu bude po dobu zapojeceni přihlášen iCloud zapůjčitele. Telefon lze zapůjčit pouze při osobním řešení a předání reklamace na prodejně iPhoneLab, OC FUTURUM, Novinářská 6a, 703 00.


***Určeno pro iPhone od 10 001 korun českých vč. DPH. Služba je Vázána na Sériové Číslo telefonu, pro který je tato služba zakoupená a je nepřenosná a neuplatitelná na jiném zařízení. Služba lze dokoupit do 14 dnů od datumu pořízení zařízen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×