Lensun

Už žádné praskliny

Klasická temperovaná skla mají tendenci při nárazu prasknout a jejich životnost je průměrně 3-6 měsíců. Lensun je v tomto ohledu napřed a díky nano technologii konkuruje tvrzeným sklům svou pružností, která byla dosáhnuta pomocí speciální technologie užití Nano částic a vzdrží chránit displej telefonu znatelně déle.

 
 

Samohojící vrstva

 

Díky Nano technologii bude Lensun Shield vypadat i po několika měsících skvěle. Šrámy a vrypy se v rámci možností zahojí a zachová si tak dlouhodobě příjemný povrch na dotek. 

 

 

Lensun Nano Shield

Bez bublin

Při správné aplikaci podle přiloženého návodu dosáhnete dokonalého přilepení bez bublin vzduchu.Protože je zde použita kvalitní přilnavá směs, nebude se Lensun Nano Shield odlepovat, jak to mají folie a běžná ochranná skla ve zvyku.

Nepraskne

Lensun Nano Shield není ani sklo a ani fólie. Je to hybridní kombinace toho nejpešího z obou zmíněných. Vydrží větší deformační tlak než klasické temperované sklo a zároveň chrání proti poškození displeje. 

pružné

Díky použité Nano technologii se nemusíte bát prasknutí a to ani když ho ohnete. Jeho pružnost na rozdíl od ochranného skla nezná mezí. Díky své pružnosti se tak stává dokonalým adeptem pro ochranu displeje vašeho chytrého telefonu. 

 
 
 

Objednejte si Nano ochranu