3 důvody, proč koupit použitý iPhone

Chvíle, kdy se rozhodnete pořídit si iPhone, ať už novější model, nebo první jablečný telefon všeobecně, je nemalá událost a veliký důvod k zamyšlení, jaký iPhone, nebo jiný jablečný produkt všeobecně vybrat. Proč k zamyšlení? Apple produkty jsou mimo jiné své přednosti velmi kvalitně zpracované, a životnost iPhonů dosahuje krásných šesti až sedmi let od roku uvedení na trh. Jenže Apple si za své produkty nechá poměrně draze zaplatit a nákup novějšího modelu iPhone se tak značně prodraží. My v iPhoneLabu ale máme motto, že Apple nemusí být drahý. Díky své kvalitě, zpracování a dlouholeté podpoře systému iOS je pro běžného smrtelníka možné si dopřát Jablečnou kvalitu za zlomek původní pořizovací ceny, a to díky nákupu použitého iPhonu. Tím se dostáváme k prvnímu důvodu:

Ušetřete svou peněženku

Už dávno neplatí, že pokud si chcete dopřát novější model iPhone, musíte vybrat spoření, prodat kozu a upsat se ďáblu. iPhony z druhé ruky mnohdy vyjdou levněji oproti novým, zabaleným kusům, až o desítky procent. Už při koupi rozbaleného iPhonu uspoří nový majitel tisíce, oproti původní pořizovací ceně. Ať už vyberete z nejnovější řady, nebo té loňské, můžete si být jistí, že Vám peněženka a Váš rodinný budget poděkuje. jak se říká, "Vlk se nažere a koza zůstane celá"

Být Eko je trendy

A nejen to, opravdu děláte dobrý skutek. Vážně. Koupí použitého iPhonu prodlužujete jeho životní cyklus, snižujete svou uhlíkovou stopu a jste ohleduplní. Vždyť na výrobu nového iPhonu se spotřebuje zbytečně materiál a energie, přitom ten rozbalený poslouží stejně dobře. My v iPhoneLabu jsme rádi, že můžeme svým projektem pomoci a nabídnout prověřené iPhony z druhé ruky do dalšího jejich životního cyklu. 

Široký výběr modelů

A v neposlední řadě je zde také logický argument, a tím je široká paleta modelů iPhone. Nové iPhony jsou vždy fajn, nabbušené těmi nejnovějšími čipy, procesory a fotoaparáty, ale mnohdy to není ten parametr, který rozhoduje o vašem novém modelu iPhone. Může to být například argument, že chcete co možná nejkompaktnější iPhone a tak koukáte po řadě iPhone 12 Mini nebo iPhone 13 Mini. Jenže ty už se nevyrábějí a Apple oficiálně ukončil tuto "mini" řadu. Takže pokud hledáte iPhone s malými rozměry, můžete si vybrat některý z pěkných použitých nebo rozbalených kusů.

×