Jaké iPhony nabízí Eda z iPhoneLabu?

Ahoj,

Jmenuji se Eduard a jsem nadšenec do IT a značky Apple. Díky svým zkušenostem a kontaktům jsem byl schopný vybudovat úspěšnou firmu, která se zabývá jak servisem, tak prodejem chytré elektroniky značky Apple. 

Odkud jsou iPhony od Edy z iPhoneLabu?
IPhone, který u mne zakoupíte, pochází výhradně z oficiální české, potažmo evropské / světové distribuce. Každý kus prověřím v databázi Applu abych ověřil, že nebyl kradený nebo zda na něm není zámek operátora. Nabízím pouze takové kusy, za které dám "ruku do ohně"

Jsou iPhony od Edy z iPhoneLabu funkční a odblokované?
I když primárně nenabízím úplně nové kusy, každý iPhone ode mě bude fungovat "jako nový". Mohu to garantovat díky toho, že každý kus otestuji a zkontroluji tak všechny jeho funkce, jako jsou RGB model u displeje, NFC čip, TrueDepth kameru, Geolokační čip, tlačítka, reproduktory, mikrofony... prostě zkontroluji vše, co daný model nabízí.

Mám na iPhone od Edy z iPhoneLabu záruku?
Samozřejmě, jsem ověřený prodejce a i když si dávám záležet a pečlivě testuji a kontroluji každý kus, může se stát, že se jinak funkční iPhone pokazí v záruční lhůtě. No a v takovém případě se tomu postavím "čelem" a iPhone opravím, vyměním za jiný kus nebo vrátím peníze v plné výši. 

Jakou bude mít iPhone od Edy z iPhoneLabu baterii?
Do prodeje pouštím výhradně takové kusy, jejichž baterie umožňuje 100% výkon. Samotný Apple tvrdí, že pro maximální výkon je potřeba kondice baterie alespoň 80 %. Průměrně mají moje iPhony 85-95 % kondici baterie.

 Proč vlastně koupit iPhone z druhé ruky od Edy z iPhoneLabu?
Je to ekologické - Zakoupením použitého iPhonu  pomáháte přispívat k odpovědné recyklaci stávajících zdrojů a ekologicky udržitelné spotřebě. Chráníme tak naši planetu před škodlivými emisemi oxidu uhličitého a kontaminací zbytečným elektronickým odpadem.

Je to ekonomické - Proč kupovat nový, když hned po rozbalení ztratí 15-30 % ceny? A to co můj zákazník ušetří na pořizovací ceně telefonu může investovat do užitečného příslušenství, jako ochranné sklo a obal a ještě mu zbydou nemalé penízky.

Větší výběr - Apple každý rok vydává stále nové řady modelů iPhonů a vždy současně s vydáním nového kusu vyřadí z nabídky starší, ale stále funkční a oblíbené modely. Například oblíbený kompaktní iPhone 12 mini nebo iPhone 13 mini se již nevyrábí a tak je koupě použitého jediná možnost.

V jakém stavu bude iPhone od Edy z iPhoneLabu?
Aby v tom byl pořádek, rozdělil jsem pro vás, své zákazníky a fanoušky, své iPhony do několika "stavů", podle toho, jak vypadají a vy měli představu, jak bude iPhone vypadat

Nový
Přímo z továrny Apple

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří chtějí vyloženě nový kus s 2 letou zárukou a chtějí být první, kdo ho začnou používat

Nový telefon, zabalený a neaktivovaný z oficiální distribuce. Telefon nebyl nikdy rozbalen, nebyl nikdy používaný a má tedy 100% baterii, je v originálním původním balení, které má na sobě pečeť z továrny.

Rozbalený
Pro nejnáročnější

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří rádi ušetří ale potrpí si na kosmetický vzhled a kompletní originální balení. Nevadí jim, že zboží není úplně nové ale ví, že bude ve stejném stavu jako úplně nový kus, jen nebudou první, kdo ho rozbalí a poprvé zapnou.

Jedná se prakticky o nový telefon, v tovární folii, který mohl být aktivován pro ověření původu. Nenese žádné známky užívání. Baterie má garanci minimálně 99% kondice.

Zánovní
Zlatá střední cesta

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří by rádi ušetřili rozumnou částku a nepotřebují nutně nový kus. Telefon sice mohl být velmi krátce používaný, ale je skoro ve stavu nového kusu.

Telefon je v perfektním stavu, původní majitel se o něj staral tak pečlivě, že na něm prakticky nejde najít na první pohled žádnou známku používání. 

Předváděcí (A)
Potěší

Pro koho je vhodný? Pro ty, kterým nevadí, že byl používaný a preferují co nejlepší poměr cena / stav. Telefon sice může mít nepatrné známky používání, ty ale nejde na první pohled vidět a s nalepeným ochranným sklem a nasazeným krytem se dobře schovají.

Používaný telefon ve skvělém stavu, na kterém lze najít menší oděrku nebo škrábanec. 

Velmi dobrý (B)
Praktický

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří chtějí použitý telefon za co nejlepší cenu a nevadí jim nedokonalosti, jako drobná oděrka nebo škrábanec, protože ví, že telefon bude plně funkční, jako nový, ale ušetří desítky procent oproti koupě nového.

Běžné známky používání, které snadno zakryje třeba pěkný kryte a ochranné skle, takže nakonec nedokonalosti vidět nepůjdou. 

Uspokojivý (C)
Budget

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří chtějí plně funkční telefon za co nejlepší cenu a zároveň jim nevadí na  první pohled viditelné známky opotřebení, které však nebrání plnohodnotnému používání všech funkcí telefonu.

Větší známky používání, jako větší rýha nebo oděrka. Cenově je však tak dostupný, že je ideálním parťákem, do práce, pro mladistvého člena rodiny nebo pro podnikatele, který potřebuje své zaměstnance vybavit kvalitním telefonem za bezkonkurenční cenu. 

 

Protože mě baví radit a pomáhat s Applem, začal jsem také tvořit nejen pro své zákazníky tipy a triky, jak z jablečného zařízení dostat 150 %! Sleduj mě i Ty na mém Instagramu, Youtube nebo TikToku!

Váš Eda z iPhoneLabu

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×