Vykoupíme váš iPhone

Proč nám prodat svůj starý iPhone?

  • Peníze rychle na účtu
  • Férová nabídka a možnost bonusu k výkupní ceně (platí při koupi telefonu od nás a následném výkupu starého iPhone)
  • Žádná starost s inzercí
  • Bez ztráty času s odpovídáním na dotazy kupujících
  • Žádné problémy s případnou reklamací od nového majitele

Pokud vlastníš starý iPhone, který již nepotřebuješ nebo plánuješ vyměnit za novější model, možná jsi zvažoval/a, co s ním udělat. Nechat ho ležet ladem ve šuplíku není nejlepší volbou, protože můžeš místo toho získat peníze a to prakticky okamžitě, aniž bys se musel trápit s inzercí a odpovídáním na dotazy potenciálních kupujících. Prodej svého starého iPhonu prostřednictvím naší služby výkupu je rychlý a pohodlný způsob, jak získat hotovost za své zařízení.

Peníze na ruku / do 2 dní na účtu: Jednou z hlavních výhod prodeje svého starého iPhonu u nás je rychlé zaslání peněz. Pokud se rozhodneš pro výkup u nás, nemusíš čekat na to, až najdeš kupce a dohodneš se s ním na podrobnostech prodeje, ceně, místě předání nebo zasílání balíku. Stačí se podívat, kolik nabízíme za jednotlivé modely a stavy opotřebení a po naší kontrole a odsouhlasení finální cenové nabídky ti peníze od nás příjdou do druhého pracovního dne. Pokud přineseš telefon na naší prodejnu, odneseš si peníze ihned.

Žádné starosti s inzercí: Inzerování svého starého iPhonu může být časově náročné a občas frustrující. Musíš vytvořit přitažlivý inzerát, nafotit zařízení, popsat jeho stav a specifikace a pak ho propagovat na různých online platformách. Musíš se potýkat s odpovídáním na dotazy a vyjednáváním s potenciálními kupujícími. S výkupem u nás se vyhneš všem těmto starostem. Stačí telefon opatrně zabalit a poslat nám ho. Jak na to je popsáno níže.

Žádné odpovídání na dotazy kupujících: Komunikace s kupujícími může být náročná, zejména pokud dostáváš spoustu dotazů od zájemců o tvůj iPhone. Když využiješ služby výkupu, nemusíš se zabývat žádnými dotazy. Stačí poslat své zařízení a o všechny podrobnosti a kontrolu se postará profesionál. Tím ušetříš hodiny strávené odpovídán

Jak na to?

Osobně: Pokud jsi z Ostravy, telefon můžeš přinést kterýkoliv den po-ne od 9 do 21 na naší prodejnu v OC Futurum, Novinářská 6a, 709 00 na naší pobočku iPhoneLab.

Eshop: Pokud je pro tebe ostrava z ruky, postup je následující:

  • Podívej se, kolik za svůj telefon můžeš orientačně očekávat
  • Napiš nám na info@iphonelab.cz (do předmětu napiš "Zájem o výkup" a do zprávy nám napiš, jaký iPhone nám chceš prodat)
  • My ti pošleme štítek pro přepravu, který vytiskneš
  • Svůj starý telefon zabal (ideálně i do původní originální krabičky) a zabezpeč tak, aby nemohlo dojít k jeho poškození při přepravě
  • Zanes balíček na kterékoliv sběrné místo Zásilkovny ve tvém okolí

Jakmile nám od tebe příjde iPhone, zkontrolujeme jej a posíláme peníze na tvůj účet. V případě potřeby navrhneme jinou výkupní cenu, pokud by iPhone měl větší známky opotřebení, pokud by se ti nová cena nelíbila, telefon ti pošleme zpátky.

×