Jaký iPhone má nejlepší poměr cena / výkon?

V dnešní době je trh plný nejrůznějších mobilních telefonů, ale pro mnoho uživatelů je iPhone, stále tou nejlepší volbou. Nicméně, ne každý si může dovolit nejnovější a nejdražší model. Proto je důležité najít iPhone s nejlepším poměrem cena/výkon, který splní Vaše potřeby, ale zároveň nebude zbytečně drahý.

V současné době existuje několik modelů iPhone, které se vyznačují dobrým poměrem cena/výkon. Mezi tyto patří iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone 11 a iPhone 12 Mini.

iPhone SE (2020) je jeden z nejlevnějších modelů iPhone na trhu, ale přesto se může pochlubit velmi slušným výkonem. Telefon je vybaven procesorem A13 Bionic, který se také nachází v dražších modelech iPhone 11 a iPhone 11 Pro. To znamená, že i přesto, že iPhone SE (2020) stojí podstatně méně než tyto modely, poskytuje srovnatelný výkon. Telefon je také poměrně malý, což může být pro některé uživatele výhodou.

Dalším modelem s dobrým poměrem cena/výkon je iPhone XR. Tento model je již o něco dražší než iPhone SE (2020), ale stále nabízí velmi slušný výkon díky procesoru A12 Bionic. Vzhledem k tomu, že se jedná o starší model, můžete ho zakoupit za přijatelnou cenu. iPhone XR také nabízí velký 6,1palcový displej a výbornou kameru.

iPhone 11 je dalším modelem, který se pyšní výborným poměrem cena/výkon. Tento model je vybaven procesorem A13 Bionic, stejně jako iPhone SE (2020), ale nabízí větší 6,1palcový displej a dvojitou zadní kameru. iPhone 11 se také může pochlubit voděodolností a velmi pěkným designem.

Posledním modelem s vynikajícím poměrem cena/výkon je iPhone 12 Mini. Tento model byl představen v roce 2020. Telefon je velmi malý a kompaktní, ale přesto nabízí výkonný procesor A14 Bionic, který je také použit v dražších modelech iPhone 12 a iPhone 12 Pro. Kromě toho se iPhone 12 Mini může pochlubit vysokou kvalitou fotografií a videí díky dvojité zadní kameře.

Pokud tedy sháníte telefon, který je výkonný, ale za přijatelnou cenu, určitě stojí za zvážení jeden z výše uvedených modelů. Tyto modely můžete nalézt ZDE.

×