Ochranná skla pro iPhone 15 Pro Max

Ochranná skla pro iPhone 15 Pro Max jsou klíčovým příslušenstvím pro Váš iPhone 15 Pro Max, protože poskytují účinnou ochranu proti poškrábání a prasknutí displeje. Naše ochranná skla jsou vyrobená z kvalitního materiálu a jsou navržena tak, aby se snadno připevňovala na displej vašeho telefonu a poskytovala dokonalou ochranu bez ovlivnění jeho výkonu nebo vzhledu.

Vlastnosti ochranných skel:

  • Vysoká tvrdost a odolnost
  • Tloušťka 0,33 mm pro optimální citlivost dotykového displeje
  • Povrchová úprava proti otiskům prstů a oleji
  • Jednoduchá aplikace a odstranění bez zanechání lepidel

Naše ochranná skla jsou k dispozici pro různé modely iPhone, včetně nejnovějších verzí. Můžete si být jisti, že váš iPhone bude chráněn před poškrábáním a prasknutím.

Investice do kvalitního ochranného skla může snížit riziko poškození displeje a následné opravy nebo výměny. Vyberte si jedno z našich ochranných skel pro váš iPhone a užijte si bezstarostné používání vašeho telefonu.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

357590
1357590

Značky

Model

Položek k zobrazení: 5
3D Ochranné sklo pro iPhone 15 Pro Max
Akce
490 Kč
3D_GLASS_15PM
3D Privátní Ochranné sklo - iPhone 12 Mini
Akce
VMAX_PRIVACY_GLASS_15PM_BLACK
Nillkin Tvrzené Sklo 2.5D CP+ PRO Black pro Apple iPhone 15 Pro Max
Akce
6902048268487
Nillkin Tvrzené Sklo 0.2mm H+ PRO 2.5D pro Apple iPhone 15 Pro Max
Akce
6902048268449

Chcete chránit svůj iPhone 15 Pro Max před poškrábáním a prasknutím displeje? Nejlepší ochrana pro váš iPhone 15 Pro Max jsou kvalitní ochranná skla. Nabízíme širokou škálu ochranných skel pro iPhone 15 Pro Max, které jsou navrženy pro snadnou instalaci a zajišťují ochranu proti poškrábání a prasknutí. Naše skla jsou vyrobená z odolného materiálu, který chrání váš displej bez ztráty citlivosti na dotyk a kvality obrazu. Navíc jsou vybavena speciální povrchovou úpravou, která minimalizuje otisky prstů a olejové skvrny. Skla jsou dostupná v různých tloušťkách, takže si můžete vybrat, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Instalace ochranných skel je rychlá a snadná, ať už jste zkušený uživatel nebo začátečník. Investujte do dlouhodobé ochrany vašeho telefonu a vyberte si jedno z našich kvalitních ochranných skel pro iPhone. Navštivte naši stránku a objednejte si ještě dnes, aby váš telefon zůstal v perfektním stavu po dlouhou dobu.

×