Ochranná skla pro iPhone 5/5S/SE

Ochranná skla pro iPhone 5/5S/SE jsou klíčovým příslušenstvím pro Váš iPhone 5/5S/SE, protože poskytují účinnou ochranu proti poškrábání a prasknutí displeje. Naše ochranná skla jsou vyrobená z kvalitního materiálu a jsou navržena tak, aby se snadno připevňovala na displej vašeho telefonu a poskytovala dokonalou ochranu bez ovlivnění jeho výkonu nebo vzhledu.

Vlastnosti ochranných skel:

  • Vysoká tvrdost a odolnost
  • Tloušťka 0,33 mm pro optimální citlivost dotykového displeje
  • Povrchová úprava proti otiskům prstů a oleji
  • Jednoduchá aplikace a odstranění bez zanechání lepidel

Naše ochranná skla jsou k dispozici pro různé modely iPhone, včetně nejnovějších verzí. Můžete si být jisti, že váš iPhone bude chráněn před poškrábáním a prasknutím.

Investice do kvalitního ochranného skla může snížit riziko poškození displeje a následné opravy nebo výměny. Vyberte si jedno z našich ochranných skel pro váš iPhone a užijte si bezstarostné používání vašeho telefonu.

Nejprodávanější

2.5D Ochranné sklo - iPhone 5S/SE2016
2.5D Ochranné sklo - iPhone 5S/SE2016
Skladem
VMAX_GLASS_5S/SE_TRANSPARENT
 
290 Kč
1 položek celkem

Cena

290291
1290291

Značky

Model

Položek k zobrazení: 1
2.5D Ochranné sklo - iPhone 5S/SE2016
Akce
290 Kč
VMAX_GLASS_5S/SE_TRANSPARENT

Chcete chránit svůj iPhone 5/5S/SE před poškrábáním a prasknutím displeje? Nejlepší ochrana pro váš iPhone 5/5S/SE jsou kvalitní ochranná skla. Nabízíme širokou škálu ochranných skel pro iPhone 5/5S/SE, které jsou navrženy pro snadnou instalaci a zajišťují ochranu proti poškrábání a prasknutí. Naše skla jsou vyrobená z odolného materiálu, který chrání váš displej bez ztráty citlivosti na dotyk a kvality obrazu. Navíc jsou vybavena speciální povrchovou úpravou, která minimalizuje otisky prstů a olejové skvrny. Skla jsou dostupná v různých tloušťkách, takže si můžete vybrat, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Instalace ochranných skel je rychlá a snadná, ať už jste zkušený uživatel nebo začátečník. Investujte do dlouhodobé ochrany vašeho telefonu a vyberte si jedno z našich kvalitních ochranných skel pro iPhone. Navštivte naši stránku a objednejte si ještě dnes, aby váš telefon zůstal v perfektním stavu po dlouhou dobu.

×