Co je Repasovaný iPhone?

Slovní spojení "Repasovaný iPhone" v mnohých lidech evokuje negativní myšlenky. Rozbitý "aifon", který někdo poskládal z více kusů, nebo vytopený a opravovaný. Nemusí to být ale pouze negativní význam. Repase znamená renovace. Například repasování firemních iPhonů znamená, že se vezmou telefony, které měla nějaká firma na pracovišti, například na recepci, vymění se baterie, vyčistí se, vymění se těsnění proti prachu a vodě a telefon tak dostane nádech skoro nového kusu. Ano, může mít drobnou oděrku nebo menší vryp, ale iPhone bude vždy 100% funkční, protože byl odborně repasován a zkontrolován.  

Je repasovaný iPhone kvalitní?

Záleží, kdo repasi "aifonu" prováděl, jaké techniky, díly a metody použil. My v iPhoneLabu si každého dodavatele pečlivě prověřujeme, mimo certifikáty a splňující ISO normy musí také garantovat vysokou kvalitu použitých dílů a postupů. Například při výměně baterie trváme na originální kvalitě nové baterie pro iPhone, tak aby byla opět zachována co nejdelší výdrž při používání a voděodolnost.

Je repasovaný iPhone pro mě ten pravý?

Pokud chci ušetřit a koupit použitý telefon, u kterého budu mít jistotu, že bude v nejlepším stavu a zároveň budu mít jistotu, že prošel důkladným otestováním při kterém se případné opotřebené díly odborně vyměnily za nové díly originální kvality, pak je pro mě Repasovaný iPhone ten pravý.

Může se repasovaný iPhone pokazit?

Každá elektronika má svou životnost a kazovost, a to platí i pro repasovaný iPhone. Ale netýká se to jen repasovaného "aifonu", ale i úplně nových kusů. Lze říct, že po úplně novém kusu iPhone, který vybalíte z krabičky, je odborně repasovaný společně s rozbaleným a zánovním iPhonem jeden z nejspolehlivějších možných řešení, jak pořídit iPhone za lepší cenu a zároveň dostat co nejdelší životnost. Oproti používanému iPhone může repasoavný iPhone fungovat déle, protože kritické a opotřebené díly byly odborně vyměněny.

×