Jak dělíme naše iPhony?

 Chceš koupit iPhone  ale váháš, jaký stav vybrat?,
Eda z iPhoneLabu ti pomůže vybrat.

 

Nový
Přímo z továrny Apple

Nový telefon, zabalený a neaktivovaný z oficiální distribuce. Telefon nebyl nikdy rozbalen, nebyl nikdy používaný a má tedy 100% baterii, je v originálním původním balení, které má na sobě pečeť z továrny.

Rozbalený
Pro nejnáročnější

Vzhledově jako nový telefon, který mohl být aktivován pro ověření původu. Nenese žádné známky užívání. Baterie má garanci minimálně 99% kondice.

Zánovní
Zlatá střední cesta

iPhone v perfektním stavu, bez viditelných známek používání. Baterie má garanci maximálního výkonu, tedy Applem doporučených minimálně 80 %, průměrně mají telefony v této kategorii 90-95% kondici.

Předváděcí (A)
Potěší

Krátkodobě používaný telefon ve skvělém stavu, který je vhodný pro uživatele, kterému nevadí menší oděrka nebo škrábanec ale potrpí si na dobrý poměr ceny a muziky. Baterie má garanci maximálního výkonu, tedy Applem doporučených minimálně 80 %, průměrně mají telefony v této kategorii 85-90% kondici.

Velmi dobrý (B)
Praktický

iPhone byl používaný a najdeš na něm běžné známky používání, které snadno zakryješ třeba pěkným krytem a ochranným sklem, takže nakonec nic vidět nepůjde. Vhodný pro uživatele, který nechce utratit celou výplatu a nevadí mu pár oděrek. Baterie má garanci maximálního výkonu, tedy Applem doporučených minimálně 80 %, průměrně mají telefony v této kategorii 85-90% kondici.

Uspokojivý (C)
Budget

Tento iPhone už má něco za sebou, ale stále se nevzdává. Najdeš na něm větší známky používání a i nějakou tu větší rýhu nebo oděrku. Baterie má garanci maximálního výkonu, tedy Applem doporučených minimálně 80 %, průměrně mají telefony v této kategorii 82-85% kondici.

Nejlepší z nejlepších

 Jsem Eda z iPhoneLabu a věnuji se iPhonům  již několik let, mám bohaté zkušenosti a hlídám kvalitu a funkčnost každého kusu. Můžu tak garantovat kvalitu a Tvojí maximální spokojenost.

Stále vádáš a potřebuješ poradit? Zavolej mi:📞 604 766 995  ⏱️Po-Pa 10-17

 

Doručení zdarma

Protože chci, aby moji zákazníci měli co nejméně nákladů s dopravou, rozhodl jsem se dát na iPhony poštovné ZDARMA.

Záruka až 3 roky

Protože si za kvalitou svých iPhonů stojím, rozhodl jsem se prodloužit záruku až na 3 roky.

Vždy nejlepší cena

Každý den porovnávám ceny s největšími hráči na trhu, takže u mě moji zákazníci najdou vždy nejlepší poměr cena : výkon.

 
×