Jak dělíme naše iPhony?

 Chceš si koupit iPhone  od iPhoneLabu,
ale pořád váháš nad modelem nebo stavu zařízení?
Na této stránce ti vše vysvětlíme a ukážeme!

 

Takto dělíme naše telefony

Nový
Přímo z továrny Apple

Pro koho je vhodný? Pro ty, kdo chce vyloženě nový kus s 2 letou zárukou a chce být první, kdo ho začal používat

Nový telefon, zabalený a neaktivovaný z oficiální distribuce. Telefon nebyl nikdy rozbalen, nebyl nikdy používaný a má tedy 100% baterii, je v originálním původním balení, které má na sobě pečeť z továrny.

Rozbalený
Pro nejnáročnější

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří rádi ušetří ale potrpí si na kosmetický vzhled a kompletní originální balení. Nevadí jim, že zboží není úplně nové a ví, že je ve stejném stavu jako úplně nový kus, jen nebudou první, kdo ho rozbalí a poprvé zapnou.

Jedná se prakticky o nový telefon, v tovární folii, který mohl být aktivován pro ověření původu. Nenese žádné známky užívání. Baterie má garanci minimálně 99% kondice.

Zánovní
Zlatá střední cesta

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří by rádi ušetřili rozumnou částku a nepotřebují nový kus. Telefon sice mohl být velmi krátce používaný, ale je skoro ve stavu nového kusu, oproti rozbalenému může mít jen o něco nižší garantovaný stav baterie.

Telefon je v perfektním stavu, občas se stane, že se nový telefon původnímu zákazníkovi prostě nelíbí. Není spokojený s jeho pamětí, barvou a telefon vrámci 14 dní vrátil. Baterie má garanci minimálně 95% kondice.

Předváděcí (A)
Potěší

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří nepotřebují úplně nový telefon, nevadí jim, že byl používaný a preferují co nejlepší poměr cena / stav. Telefon sice může mít nepatrné známky používání, ty ale nejde na první pohled vidět a s nalepeným ochranným sklem a nasazeným krytem se dobře schovají.

Krátkodobě používaný telefon ve skvělém stavu, který je vhodný pro uživatele, kterému nevadí menší oděrka nebo škrábanec ale potrpí si na dobrý poměr ceny a muziky. Baterie má garanci minimálně 80% kondice.

Velmi dobrý (B)
Praktický

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří chtějí použitý telefon za co nejlepší cenu a nevadí jim drobná oděrka nebo škrábanec, protože ví, že telefon bude plně funkční, jako nový, ale ušetří desítky procent oproti koupě nového.

iPhone byl používaný a najdeš na něm běžné známky používání, které snadno zakryješ třeba pěkným krytem a ochranným sklem, takže nakonec nic vidět nepůjde. Vhodný pro uživatele, který nechce utratit celou výplatu a nevadí mu pár oděrek. Baterie má garanci minimálně 80% kondice.

Uspokojivý (C)
Budget

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří chtějí plně funkční telefon za co nejlepší cenu a zárověň jim nevadí viditelné známky opotřebení, které však nebrání plnohodnotnému používání všech funkcí telefonu.

Tento iPhone už má něco za sebou, ale stále se nevzdává. Najdeš na něm větší známky používání a i nějakou tu větší rýhu nebo oděrku. Cenově je však tak dostupný, že je ideálním parťákem, do práce, pro mladistvého člena rodiny nebo pro podnikatele, který potřebuje své zaměstnance vybavit kvalitním telefonem za bezkonkurenční cenu. Baterie má garanci minimálně 80% kondice.

Nejlepší z nejlepších

 Staráme se Vám o iPhony  již několik let, telefony před prodejem pečlivě kontrolujeme
v našem servisním centru v Ostravě na několik funkcí jako je kapacita baterie,
kvalita displeje, kontrola všech čipů, foťáků nebo mikrofonů,
aby jsme si byli jistí, že to co prodáváme bude sloužit dále a bez poruch.

 

Doručení zdarma

Vaši objednávku Vám zdarma doručíme na adresu, prodejnu nebo do Zásilkovny.

Dárek ke každému iPhonu

K telefonu také bezdrátová nabíječka Fantasy v hodnotě 399Kč jako dárek ZDARMA

Vždy dobrá cena

iPhone nemusí být drahý, u nás koupíte použitý iphone za tu nejvýhodnější cenu.

 
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×