Ochranná skla pro iPhone 13 mini

Ochranná skla pro iPhone 13 mini jsou klíčovým příslušenstvím pro Váš iPhone 13 mini, protože poskytují účinnou ochranu proti poškrábání a prasknutí displeje. Naše ochranná skla jsou vyrobená z kvalitního materiálu a jsou navržena tak, aby se snadno připevňovala na displej vašeho telefonu a poskytovala dokonalou ochranu bez ovlivnění jeho výkonu nebo vzhledu.

Vlastnosti ochranných skel:

  • Vysoká tvrdost a odolnost
  • Tloušťka 0,33 mm pro optimální citlivost dotykového displeje
  • Povrchová úprava proti otiskům prstů a oleji
  • Jednoduchá aplikace a odstranění bez zanechání lepidel

Naše ochranná skla jsou k dispozici pro různé modely iPhone, včetně nejnovějších verzí. Můžete si být jisti, že váš iPhone bude chráněn před poškrábáním a prasknutím.

Investice do kvalitního ochranného skla může snížit riziko poškození displeje a následné opravy nebo výměny. Vyberte si jedno z našich ochranných skel pro váš iPhone a užijte si bezstarostné používání vašeho telefonu.

Nejprodávanější

3D Ochranné sklo - iPhone 13 Mini - Černé
490 Kč
Původně: 490 Kč
370 Kč
Ochranné sklíčko na zadní kameru - iPhone 13/13 Mini (Průhledné)
390 Kč
Původně: 390 Kč
290 Kč
Tactical Glass Shield 2.5D sklo pro Apple iPhone 13 Mini Clear
 
195 Kč
Tactical Glass Shield 5D sklo pro Apple iPhone 13 Mini Black
 
300 Kč
3D Privátní Ochranné sklo - iPhone 13 Mini
590 Kč
3D Privátní Ochranné sklo pro iPhone 13 Mini
Skladem
VMAX_PRIVACY_GLASS_13MINI_BLACK
Původně: 590 Kč
440 Kč
5 položek celkem

Cena

195440
1195440

Značky

Model

Položek k zobrazení: 5

Chcete chránit svůj iPhone 13 mini před poškrábáním a prasknutím displeje? Nejlepší ochrana pro váš iPhone 13 mini jsou kvalitní ochranná skla. Nabízíme širokou škálu ochranných skel pro iPhone 13 mini, které jsou navrženy pro snadnou instalaci a zajišťují ochranu proti poškrábání a prasknutí. Naše skla jsou vyrobená z odolného materiálu, který chrání váš displej bez ztráty citlivosti na dotyk a kvality obrazu. Navíc jsou vybavena speciální povrchovou úpravou, která minimalizuje otisky prstů a olejové skvrny. Skla jsou dostupná v různých tloušťkách, takže si můžete vybrat, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Instalace ochranných skel je rychlá a snadná, ať už jste zkušený uživatel nebo začátečník. Investujte do dlouhodobé ochrany vašeho telefonu a vyberte si jedno z našich kvalitních ochranných skel pro iPhone. Navštivte naši stránku a objednejte si ještě dnes, aby váš telefon zůstal v perfektním stavu po dlouhou dobu.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×